Titles you rated
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 4.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.5
Wind RiverRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Talk to MeRated ★ 2.5
Badland HuntersRated ★ 2.5
Saw XRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0