Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Headspace: Guide to MeditationRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5- ShortpaperRated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
The Silent SeaRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Into the Night Season 2Rated ★ 2.0