Titles you rated
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
FaithlessRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Good American FamilyRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 4.0
FleabagRated ★ 5.0
FleabagRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0