Series
Ratings
173
Back to WorkRated ★ 2.0
My Royal NemesisRated ★ 5.0
The Art of SarahRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Love GenerationRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
You're My PetRated ★ 2.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 2.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Touch Your HeartRated ★ 2.0
The Sound of MagicRated ★ 2.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 2.0
- Sgt. FrogRated ★ 4.0
- Best MistakeRated ★ 0.5
ChiikawaRated ★ 4.5