Series
Ratings
40
If Wishes Could KillRated ★ 3.0
What Comes After LoveRated ★ 4.0
Nobody Wants This Season 1Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
GlitchRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Selling SunsetRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
The Story of DianaRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Killer RatingsRated ★ 3.0
Youth of MayRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 4.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0