Titles you rated
BARTENDER Glass of GodRated ★ 3.5
Nights with a CatRated ★ 3.0
Lycoris RecoilRated ★ 3.0
Mr. Villain's Day OffRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 3.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Midnight Asia: Eat Dance DreamRated ★ 3.0
Iron Chef: Quest for an Iron LegendRated ★ 3.0
Drink MastersRated ★ 3.0
Slayers NextRated ★ 3.0- KARASRated ★ 3.0
- Mobile Suit Gundam MS IGLOO: Apocalypse 0079Rated ★ 3.5
- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury PrologueRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0- Ghost in the Shell: Sac_2045 Season 2Rated ★ 2.5
Ghost in the Shell: Sac_2045 Season 1Rated ★ 2.5
SprigganRated ★ 3.0