Movies
Ratings
178
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 2.0
HitchRated ★ 2.0
Big FishRated ★ 2.0
Porco RossoRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 2.0
Final DestinationRated ★ 3.0
The Cider House RulesRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.0