Movies
Ratings
560
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
DamselRated ★ 2.5
R-PointRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.5
Ocean WavesRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
The MermaidRated ★ 1.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0