Movies
Ratings
946- HumintRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0- One WinRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.5- A Man Who Heals the CityRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
DuneRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5