Series
Ratings
177
Notes from the Last RowRated ★ 3.0
Gold LandRated ★ 4.0
Monarch: Legacy of Monsters Season 1Rated ★ 2.5
If Wishes Could KillRated ★ 3.5
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.5
Battle of FatesRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
As You Stood ByRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 4.0
You Season 5Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
KarmaRated ★ 5.0
The Number You Have DialedRated ★ 3.5
Shadow BeautyRated ★ 3.0