Movies
Ratings
166
The World of LoveRated ★ 5.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 3.0
Die, My LoveRated ★ 2.5
My GirlRated ★ 4.0
FireworksRated ★ 4.0
ChimeRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 2.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
The Novelist's FilmRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 3.0
Holy MotorsRated ★ 4.5
Tokyo StoryRated ★ 5.0