Series
Ratings
17
Heated Rivalry Season 1Rated ★ 4.0
Dear XRated ★ 1.5
NANARated ★ 5.0
Terror in ResonanceRated ★ 4.0
A Suffocatingly Lonely DeathRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.0
EuphoriaRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 1.5
BANANA FISHRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
QuartetRated ★ 4.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0