Movies
Ratings
642
Dracula UntoldRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
GeostormRated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 2.5
Justice LeagueRated ★ 3.0
V.I.P.Rated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.5