Series
Ratings
23
Teach You a LessonRated ★ 3.5
Leaving NeverlandRated ★ 3.5
Furuhata Ninzaburo 3Rated ★ 4.0
Furuhata Ninzaburo 2Rated ★ 5.0
Lieutenant Ninzaburo FuruhataRated ★ 4.5
Queen of VillainsRated ★ 4.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5
Kujo no TaizaiRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Duty After SchoolRated ★ 4.0
Oboe no nai SatsujinRated ★ 3.5
ZekkyoRated ★ 3.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
It's NightRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0
QuartetRated ★ 5.0
Tokyo Salad BowlRated ★ 3.5