Titles you rated
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5- Toy SoldiersRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
WandaVisionRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5