Series
Ratings
63
Rick and Morty Season 7Rated ★ 5.0- RAP:PUBLICRated ★ 3.5
- SHOW ME THE MONEY 12Rated ★ 2.5
Rick and Morty Season 8Rated ★ 4.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.5- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 31기Rated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Marvel ZombiesRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5