Movies
Ratings
198
Destination WeddingRated ★ 5.0
LovelaceRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 5.0
Never Been KissedRated ★ 4.5
Soul SurferRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 5.0
The Lake HouseRated ★ 5.0
Shall We Dance?Rated ★ 3.0
There's No Place Like HomeRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
Sweet NovemberRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 5.0
No More CryRated ★ 5.0
SPEC: Close~ReincarnationRated ★ 5.0
If Beale Street Could TalkRated ★ 3.5
The 8-Year EngagementRated ★ 5.0
Snow FlowerRated ★ 5.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 5.0
Thermae RomaeRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5