Titles you rated
Snowball EarthRated ★ 2.0
Ginga no IppyouRated ★ 3.0
The East PalaceRated ★ 2.5
Takasugisankano ObentoRated ★ 3.5
LOVED ONERated ★ 2.5
Shoujiki Fudousan Season 2Rated ★ 3.0
Shoujiki FudousanRated ★ 3.0
The Last-Stand DoctorRated ★ 3.0
Witch Hat AtelierRated ★ 2.0
Farming Life in Another World Season 2Rated ★ 3.0
Kusunoki's Garden of GodsRated ★ 2.0
Kill BlueRated ★ 2.0
Tokumei!Rated ★ 2.5- The Queen's ClassroomRated ★ 3.0
Avatar: The Last Airbender Season 2Rated ★ 2.0
Suddenly InternRated ★ 3.0
Human VaporRated ★ 3.0
The Ramparts of IceRated ★ 3.0
I Will Find YouRated ★ 3.0
My Royal NemesisRated ★ 2.5