Series
Ratings
182
Straight to HellRated ★ 3.5- The Wonder FoolsRated ★ 2.5
Gold LandRated ★ 2.5
Shadow Detective Season 2Rated ★ 3.5
My Royal NemesisRated ★ 2.5
If Wishes Could KillRated ★ 3.5
ReverseRated ★ 1.0
ClimaxRated ★ 1.5
Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.5
Mad Concrete DreamsRated ★ 2.0
One Piece Season 2Rated ★ 3.0
Boyfriend on DemandRated ★ 2.0
The Judge ReturnsRated ★ 3.0- Ms. Undercover BossRated ★ 2.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Human From TodayRated ★ 0.5- CasheroRated ★ 3.0
VillainsRated ★ 1.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Dear XRated ★ 1.5