Movies
Ratings
86
The Garden of WordsRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 2.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
QT8: The First EightRated ★ 4.0- The Truth of GyeongjuRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0