Series
Ratings
103
Flower of EvilRated ★ 4.0
Law of the Jungle in New CaledoniaRated ★ 5.0
The Grand FamilyRated ★ 4.5
HERORated ★ 5.0- A Sleeping ForestRated ★ 5.0
- Boku ga Boku de Aru TameniRated ★ 3.5
- 협주곡Rated ★ 4.5
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.5
Stay GoldRated ★ 4.0
Who stole my heartRated ★ 3.5
The Ordinary PeopleRated ★ 4.0
Furuhata Ninzaburo 2Rated ★ 3.5
Love GenerationRated ★ 5.0
GiftRated ★ 4.5- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0
- Furuhata Ninzaburo SP The SMAP MurderRated ★ 3.5
Beautiful LifeRated ★ 5.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.5
- HERORated ★ 4.5
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 5.0