Titles you rated
For All MankindRated ★ 5.0
1899Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0- GunbusterRated ★ 4.5
Ranking of KingsRated ★ 5.0
Ya Boi Kongming!Rated ★ 5.0
So I'm a Spider, So What?Rated ★ 3.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 5.0
Odd TaxiRated ★ 5.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 3.5
Yowamushi PedalRated ★ 3.5
Yowamushi Pedal: New GenerationRated ★ 3.5
Yowamushi Pedal: Glory LineRated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0