Titles you rated
Revue Starlight: The MovieRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 1.0
Tamako Love StoryRated ★ 1.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 2.5
BeanRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 1.0
Hitman: Agent JunRated ★ 0.5
Way Back HomeRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 2.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 2.0
The Fast and the FuriousRated ★ 2.0
TedRated ★ 2.5
Yakuza and The FamilyRated ★ 2.5