Movies
Ratings
344
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
People and MeatRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
All of Us StrangersRated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 3.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 3.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
Take This WaltzRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
At the BenchRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
Train DreamsRated ★ 4.5