Movies
Ratings
631
Last HolidayRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
ScreamRated ★ 4.0
The Skin I Live InRated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Scream 6Rated ★ 3.5
The ConferenceRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
ThanksgivingRated ★ 3.0
Ready or NotRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 4.0
Saint MaudRated ★ 3.5
Terrifier 3Rated ★ 2.5
Terrifier 2Rated ★ 1.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0