Movies
Ratings
1657
Empire RecordsRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 5.0
ShoeshineRated ★ 5.0
Say Anything...Rated ★ 4.5
ScarfaceRated ★ 4.0
Mother MaryRated ★ 3.5
Space CadetRated ★ 4.0
RomeríaRated ★ 4.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.0
The Doom GenerationRated ★ 4.0
Totally Fucked UpRated ★ 4.0
Palestine 36Rated ★ 4.0
Room 999Rated ★ 3.0
Room 666Rated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Are You There God? It's Me, MargaretRated ★ 4.0
HamletRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 3.5
The DramaRated ★ 3.5