Series
Ratings
263
If Wishes Could KillRated ★ 4.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
His & HersRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Romantics AnonymousRated ★ 4.0
The Underground RailroadRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Mr. PlanktonRated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 4.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 4.0
NCT Life in ChiangmaiRated ★ 4.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Normal PeopleRated ★ 4.5
NCT WORLD 2.0Rated ★ 3.5