Movies
Ratings
30
The AvengersRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 1.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 1.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5