Movies
Ratings
191
MoneyRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
House of HummingbirdRated ★ 5.0
Forbidden DreamRated ★ 4.5
BargainRated ★ 4.5
Running ManRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 1.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
I Am LoveRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
ShameRated ★ 2.5
What Women WantRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5