Titles you rated
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Hajime no Ippo: Mashiba vs. KimuraRated ★ 4.0
Fighting Spirit: Champion RoadRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 3.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 3.0
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
In Our PrimeRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5