Titles you rated
Enemy of BroadcastRated ★ 4.0- 신인감독 김연경Rated ★ 5.0
- Fighting SpiritRated ★ 5.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
Not OthersRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- しあわせソウのオコジョさんRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- 녹색전차 해모수Rated ★ 3.0
Recipe for FarewellRated ★ 5.0
Age of WarriorsRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Kim Yu-na's Kiss & CryRated ★ 3.0