Movies
Ratings
1011
Mickey 17Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
PoisonRated ★ 3.5
The SwanRated ★ 3.5
The Rat CatcherRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The DreamersRated ★ 3.5
WolfsRated ★ 3.5
Bullet TrainRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
Saw XRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 3.5
21 Jump StreetRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0