Series
Ratings
204
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Summer Time RenderingRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
UnicornRated ★ 2.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 2.0
Moon KnightRated ★ 3.5
Archive 81Rated ★ 4.0
The Simpsons Season 31Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Sac_2045 Season 1Rated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.0