Series
Ratings
151- Lotus Flower FairyRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 3.5
1% of AnythingRated ★ 3.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.0- Merry MaryRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0- The PeakRated ★ 4.5
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 3.5
EmmaRated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0
Feast of the GodsRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 2.5
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
MaidsRated ★ 4.5
The IT CrowdRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
Wonderful DaysRated ★ 3.5