Titles you rated
Classroom of the Elite Season 3Rated ★ 3.0
Classroom of the Elite Season 2Rated ★ 3.0
Classroom of the EliteRated ★ 3.0
Tune In to the Midnight HeartRated ★ 1.5
Hell's Paradise Season 2Rated ★ 3.0
Easygoing Territory Defense by the Optimistic LordRated ★ 1.5
Slave of the Magic Capital's Elite Troops Season 2Rated ★ 2.5
To Be Hero XRated ★ 3.0
Fate/strange FakeRated ★ 3.0
Medalist Season 2Rated ★ 3.5
My Hero Academia: Vigilantes Season 2Rated ★ 2.5
Sentenced to Be a Hero: The Prison Records of Penal Hero Unit 9004Rated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 3.5- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 3.5
GnosiaRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.5
Playing Death Games to Put Food on the TableRated ★ 2.5
May I Ask for One Final Thing?Rated ★ 2.5
Ranma1/2 Season 2Rated ★ 3.5- Kaguya-sama: Love Is War ~The Stairway to Adulthood~Rated ★ 3.5