Series
Ratings
45
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
SPEC: ShouRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Gekokujo KyujiRated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.0
Ensemble Stars!Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 4.0
Life Lessons of Uramichi-OniisanRated ★ 3.5