Movies
Ratings
541
Shutter IslandRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
The WastelandRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Seven VeilsRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.5
No Way UpRated ★ 3.5
Old PeopleRated ★ 3.5- VirusRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Little EvilRated ★ 2.5
Woman of the HourRated ★ 3.5
Lakeview TerraceRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
1922Rated ★ 3.5
Time CutRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 3.5
The FogRated ★ 2.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5