Titles you rated
Human VaporRated ★ 2.5
Euphoria Season 3Rated ★ 2.5
Straight to HellRated ★ 4.0- EuphoriaRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 4.0
Shameless Season 11Rated ★ 5.0
ShamelessRated ★ 5.0
ShamelessRated ★ 4.5
ShamelessRated ★ 5.0
ShamelessRated ★ 5.0
ShamelessRated ★ 4.0
Queen of VillainsRated ★ 4.0- ShamelessRated ★ 4.5
- ShamelessRated ★ 4.0
- ShamelessRated ★ 4.5
- ShamelessRated ★ 4.5
ShamelessRated ★ 5.0
Hot SpotRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.5