Movies
Ratings
461
HOPERated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Sarah Silverman: PostMortemRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
Les Misérables: The Staged ConcertRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
The Act of KillingRated ★ 4.0