Series
Ratings
141
WandaVisionRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
StartupRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Temperature of LoveRated ★ 2.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.0