Titles you rated
Brother BearRated ★ 3.5
Son of a RichRated ★ 2.0
Ordinary PeopleRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
OfficeRated ★ 2.5
Blood RainRated ★ 3.5
Shadows in the PalaceRated ★ 3.0
First ReformedRated ★ 1.0
The Last of the ChupacabrasRated ★ 3.5
Black DeathRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
The SingersRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.5- Only God Knows EverythingRated ★ 1.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.0- Witness for the ProsecutionRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.5
The Skin I Live InRated ★ 2.5