Titles you rated
Dream HomeRated ★ 3.0
LambRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.5- Whispering WaterRated ★ 3.0
We Live In TimeRated ★ 3.0
V/H/S/BeyondRated ★ 3.0
ThrashRated ★ 3.5
Sew TornRated ★ 3.0
Monsters of ManRated ★ 2.5
The SingersRated ★ 3.0
The Devil's DoorwayRated ★ 2.5
Caught StealingRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
TimecrimesRated ★ 3.0
Witches in the WoodsRated ★ 3.0
A Working ManRated ★ 2.5
BakudanRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
OddityRated ★ 3.5