Series
Ratings
32- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- The Future DiaryRated ★ 3.0
Higurashi When They CryRated ★ 5.0
School-Live!Rated ★ 3.0
BakemonogatariRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
The Pet Girl of SakurasouRated ★ 3.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 2.0
Scum's WishRated ★ 3.0
HyoukaRated ★ 2.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0- YuruYuriRated ★ 2.5
- Nyarko -Another Crawling Chaos-Rated ★ 5.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 4.0- NarutaruRated ★ 5.0
Log HorizonRated ★ 4.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.0
Problem Children Are Coming from Another World, Aren't They?Rated ★ 4.0