Movies
Ratings
15
17 AgainRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
Mirror MirrorRated ★ 4.5
Nicholas on HolidayRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 4.0
A Letter to MomoRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0