Movies
Ratings
309
BedevilledRated ★ 4.0
BackcountryRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
CircleRated ★ 3.0
The Darkest MindsRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 3.0
IdiocracyRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 3.0
Mortal EnginesRated ★ 2.5
VertigoRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
Ashes of TimeRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
OasisRated ★ 4.0