Series
Ratings
163
Inside Job Part 1Rated ★ 3.5- Inai Kamo ShiranaiRated ★ 3.0
Hypnosis Mic -Division Rap Battle- Rhyme AnimaRated ★ 2.5
Sleepy Princess in the Demon CastleRated ★ 3.5
The Day I Became a GodRated ★ 3.0
I'm Standing on a Million LivesRated ★ 3.0
The Gymnastics SamuraiRated ★ 3.5
Adachi and ShimamuraRated ★ 3.5
Is the Order a Rabbit? BloomRated ★ 3.0
That is the BottleneckRated ★ 2.5
Dropout Idol Fruit TartRated ★ 2.5
Talentless NanaRated ★ 4.5
Tsukiuta. The Animation2Rated ★ 3.0
Akudama DriveRated ★ 4.5
Maesetsu!: Opening ActRated ★ 3.0
Warlords of SigrdrifaRated ★ 2.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 2.5
Eternity: Sweet Love StoryRated ★ 3.0
Kuma Kuma Kuma BearRated ★ 2.5