Series
Ratings
58
Another Miss OhRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
EXO Next DoorRated ★ 2.0
The King of DramasRated ★ 3.0
RomanceRated ★ 3.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
- Fairy CommiRated ★ 2.5
Smile AgainRated ★ 2.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 2.0
Attic CatRated ★ 2.5
Sharp1Rated ★ 2.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.0
My GirlRated ★ 2.5