Series
Ratings
365
Daemons of the Shadow RealmRated ★ 3.0
Agent Kim ReactivatedRated ★ 2.5
Human VaporRated ★ 3.5
Viral HitRated ★ 3.0
Little Witch AcademiaRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Teach You a LessonRated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.0
Straight to HellRated ★ 3.0
Love Through a PrismRated ★ 2.5
As You Stood ByRated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.5
Witch Hat AtelierRated ★ 3.5
Dorohedoro Season 2Rated ★ 4.5
Cobra KaiRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Cobra KaiRated ★ 3.5
Cobra KaiRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
If Wishes Could KillRated ★ 3.5