Series
Ratings
103
Breaking BadRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Dragon BallRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Marvel's Luke CageRated ★ 2.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 2.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 1.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0