Series
Ratings
130
Chitose Is in the Ramune BottleRated ★ 1.5
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 3.5
Wash It All AwayRated ★ 2.5
Blue Orchestra Season 2Rated ★ 4.0- Tensui no Sakunahime Kokorowa Inusaku NisshiRated ★ 3.0
Wonder ManRated ★ 2.5
You and I Are Polar OppositesRated ★ 1.0
The Case Book of ArneRated ★ 1.0
Potion Will Save MeRated ★ 3.5
Vampires Chan Can't Suck ProperlyRated ★ 1.0
Marvel ZombiesRated ★ 3.0
Gintama 3-nen Z-gumi Ginpachi-senseiRated ★ 1.0
Cultural Exchange With a Game Centre GirlRated ★ 3.0
April Showers Bring May FlowersRated ★ 3.0
Dusk Beyond the End of the WorldRated ★ 0.5
Dan Da DanRated ★ 3.5
Milky☆Subway: The Galactic Limited ExpressRated ★ 3.5
Detectives These Days Are Crazy!Rated ★ 3.0
Eyes of WakandaRated ★ 3.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.5